+90 312 4345027 / +90 312 4345028

yenilik@yenilikmuhendislik.com.tr

HAKKIMIZDA

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterimizin ihtiyaç duyduğu ölçüm ve analizleri, iyi mesleki uygulama ve kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutarak gerçekleştirmek İş Hijyeni Ölçüm ve Analiz laboratuvarımızın taahhüdü altındadır. Oluşturduğumuz kalite yönetim sistemi hedefimiz; verdiğimiz hizmetin hızlı, hatasız, kaliteli ve kesin olmasını güvence altına almaktadır. Rekabet üstünlüğümüzü kalitemizin getirmiş olduğu farklılıklar belirler. Bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik laboratuvarımızın temel ilkeleridir.

Ölçüm ve analiz hizmetini; her zaman ulusal, uluslararası şartlar ve müşterinin şartlarına uygun olarak vereceğimizi taahhüt ederiz. Kaliteli hizmet için harcanan çabalarımızın temelinde tüm çalışanlarımız yatar. Bu nedenle hız ve kaliteli Hizmeti yükselen değerlerimiz olarak kabul ederiz.

Deneylere katılan tüm personelin, TS EN ISO/IEC 17025 standardı şartlarına paralel olarak oluşturulan kalite yönetim sistemi çerçevesinde oluşturulmuş dokümanları öğrenmeleri ve deney çalışmalarını bu dokümanlarda yazılı politika, usul ve esaslara göre yürütmeleri zorunludur.

Sürekli iyileşmek ve kalite yönetim sistemimizi yükseltmek üzere; müşteriden geri besleme yoluyla gelen şikayetleri en aza indirmek, uygunsuzlukların sayısını minimalize etmek ve deney sonuçlarının mümkün olan en kısa sürede müşteriye ulaştırılması daima gündemimizde olacaktır.

Öncelikli hedefimiz akreditasyon kapsamımızın bütününü muhafaza etmek ve zamanla akreditasyon kapsamını genişletmektir.

MİSYONUMUZ

Yenilik Danışmanlık Eğitim Çevre Maden Sağlık Araştırma Ve Geliştirme Ltd. Şti. kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir anlayışla dürüstlük ve tarafsızlık ilkelerinden ödün vermeksizin, uzman kadrosu ve uluslararası standartlara uygun ekipman ile daha iyi hizmet ve kalite güvencesi vererek mevcut yasalar çerçevesinde bilimselliğe açık, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu, kaliteli ve ülke şartlarına uygun Proje çalışmaları yürütmeyi ayrıca konusunda Türkiye’de öncü olmayı misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Yenilik Danışmanlık Eğitim Çevre Maden Sağlık Araştırma Ve Geliştirme Ltd. Şti. bünyesinde yönetmelik ve yasalara uygun olarak kurduğumuz sistemimiz; uzman kadrosu ve ekip ruhu ile vereceği ölçüm çalışmaları yapmak suretiyle taahhüdü altındaki projeleri tarafsız, doğru, amacına uygun ve en kısa zamanda bitirme garantisiyle sürekli olarak hizmet alanını geliştirmek, kurumsal kimliği konusunda öncü olmayı vizyon edinmiştir.